Čištění vozidla
Program Crystal Rock

Interiér a Exteriér
Program Crystal Rock

Královský svět detailingu v péči o automobilové skvosty.
Interier Veteran Exclusive Car.
Exteriér s dekontaminací, korekcí a leštěním laku.
Ošetření voskem Crystal Rock.

Časová náročnost: 4 až 6 dní v závislosti na míře znečištění, poškození a typu vozidla.

 • STRUČNÝ POPIS
 • DETAILNÍ POPIS
 • CENÍK

Stručný popis

 • Kompletní detailové čištění interiéru jemnou technikou včetně stropu, kufru a rezervního prostoru
 • Dekontaminace a leštění disků
 • Mytí karoserie aktivní pěnou
 • Ruční detailové karoserie mytí CarBath
 • Dekontaminace laku (5 kroků)
 • Korekce a leštění laku (5 stupňů)
 • Renovace světlometů
 • Čištění vnějších oken a zrcátek
 • Čištění a impregnace plátěných a vinylových střech
 • Finální oplach mokrou párou
 • Impregnace plastových dílů
 • Impregnace gumových dílů a těsnění
 • Aplikace tekutých stěračů
 • Ošetření disků voskem Autobahn PTFE
 • Aplikace vosku Concorso Swiss

Unikátní kompletní péče a renovace automobilových šperků Švýcarskou přírodní kosmetikou. Světoznámá kosmetika rodiny Anwanderových vznikala jako mnoha jedinečných produktů ruční výrobou na kuchyňském stole. Středisko starých receptur pro první dózy vosků na starožitnosti se po generace rozvíjelo a vznikaly vysoce kvalitní komplikované receptury z esenciálních extraktů olejů. Rodina dodnes nepřipouští průmyslovou výrobu a pod dohledem vnuka Thomase Anwandera se stále ručně vyrábí a plní dóza po dóze s jednou z nejvyšších koncentrací Carnauby na trhu vůbec. Prožijte senzaci s vosky, které dělají Swissvax po celém světe tak slavným.

Interier Veteran ExclusiveCar

Materiály interiérů a kůží Alcantary historických veteránů a luxusních drahých vozů se liší od interiérů běžných vozů svou citlivostí a jemností. Tato péče vyžaduje vysoké znalosti a nezdolnou trpělivost. I takové vozy bývají silně znečištěné, ale bežné tepování a kartáče nepřicházejí v úvahu. Využívá se hloubkových procesů s velmi jemnou speciální technikou. Váš interiér bude kompletně ošetřen včetně oken, kůže a textilního čalounění nejvyšší třídou detailingu užívanou světoznámými autosalony a dílnami jako Bugatti, Rolls-Royce, Lamborghini, nebo Mercedes-Benz.

Exteriér Crystal Rock

Umytí celé karoserie včetně podběhů prémiovou vysoce aktivní biologickou pěnou. Opláchneme a na disky kol naneseme gel uvolňující oleje, rez a zažraný brzdový prach. Opakujeme podle potřeby dokud disky nebudou čisté a vyleštíme ,,pomeranč" určeným rotačním nástavcem. Karoserii včetně podběhů, pneumatik, nástupních prostor, hrdla nádrže, mezidveří, skel a zrcátek znovu detailně umyjeme šamponem s PH neutrální formulí CarBath Swissvax, který úspěšně naruší propojení mezi nečistotou a lakem. Emulzivními přísadami obalí a nadzvedne nečistoty od lakovaných částí a za pomoci ultra jemné rukavice ze zeleného 100% mikrovlákna odstraníme nejpřilnavější kontaminace a hmyz bez poškrábání. Oproti mikroutěrkám dokáže tato rukavice nečistoty pojmout hluboko do vláken a zamezit styku ostrých částic s lakovanou plochou. Zajistíme tak téměř bezdotykové mytí s významnou detailovou péčí. Šampon opláchneme a než se lak finálně zakonzervuje do ochranného vosku, měl by být po celou dobu pracovních procesů navlhčený. Na karoserii rozložíme k tomuto určené bílé ručníky nasáklé vlažnou vodou s vyživujícími oleji navracující laku pružnost a hydrataci sníženou UV a UVb zářením, nebo působením kyselých dešťů.

Pětikrokový proces dekontaminace

Nástřikem aplikujeme po celé karoserii přípravek na uvolnění asfaltových usazenin. Odstraníme polétavou rez a ulevíme laku od zbylé silniční špíny, barev, dehtu, brzdového prachu a průmyslového spadu pomocí Lubr gelu a speciální dekontaminační hmoty. Špičkovou minerální tvárnou hmotou z živného roztoku Swiss Fluid Regular obsahující težké čistící oleje dokonale odstraníme zbylé nečistoty usazené v pórech laku, víry, mlžný aerosol a nakonec lak pečlivě odmastíme.

Korekce a leštění laku

Detailní korekce oděrek, lakování a následné zabroušení. Zakrytí pryžových a plastových částí včetně oken. Až pětistupňové strojní leštění laku (podle poškození) v délce minimálně třídenní práce s pečlivým zaměřením na všechny detaily. Do tohoto programu se řadí i renovace světel.

Čištění mokrou párou

Parním finálovým čištěním se dostaneme do zbylých nejužších i zcela nedostupných míst karoserie a zároveň odstraníme zbytky leštících past ve spárách. Vyčistíme veškeré okenní i mezidveřní spáry, spáry u světlometů, lyžin, zrcátek, kufru, masky, mřížek a prostor za registračními značkami, kde se stále ukrývá spousty nečistot. Aplikace základových přírodních směsí na lak pro přípravu na finální vosky.

Čištění vnějších oken a zrcátek

Odstraníme vodní kámen, šmouhy, zaschlé kapky, lepidlo a Vámi určené nálepky. Naneseme hydrofobní přípravek s funkcí vodních stěračů a okna i zrcátka vyleštíme.

Impregnace

Guma je přírodní produkt a nemá s umělou hmotou nic společného. S přibívajícími léty praská, tvrdne a přípravky na ošetření plastů nemají na gumě co dělat. Ošetření gumových dílů, těsnění a pneumatik zajišťujeme produktem Seal Feed garantující dlouhodobou životnost. Dokáže vrátit vlhkost a chrání povrch před zabarvením a trhlinami. Produkt Protekton Matt na ošetření plastů je emulze obsahující aktivní substance, změkčovadla a aditiva, která dodává pružnost a mladý vzhled.

Vosk Crystal Rock

Aplikace světoznámého vosku Crystal Rock speciálně vyvinutého manufakturou Swissvax ve spolupráci s Paulem Daltonem, který je jedním z nejznámějších automobilových nadšenců a odborníků ve světě detailingu. Produkt s více než 76% obsahu nejčistšího Grand One Carnauba vosku barvy slonové kosti ze severní Brazílie. Získává se z vrchní strany listů vějířovité palmy Copernica Prunifera a výsledkem je vyjímečný Weet-Look, který již roky okouzluje sběratele a milovníky z celého světa.

Disky ošetříme voskem Autobahn PTFE původně vyvinutý pro disky z hliníku nebo magnezia sloužícího nejnáročnějším zákazníkům. Je odolný vůči vysokým teplotám (až 600 stupňů), usazování brzdového prachu a přináší vysoký lesk a ochranu.

 

Časová náročnost programu činí 4 až 6 dní v závislosti na míře znečištění, poškození a typu vozidla.

Možnosti nabídky služeb i pro vozové parky, reprezentativní akce a přípravy vozidel na prodej, nebo svatbu.

Ceník programu Concors Brilant

Osobní vůz
(Mercedes-Benz E, Audi A6)
16 000 Kč
Terénní vůz
(Hummer, Cherokee)
21 000 Kč
Sportovní vůz
(Ferrari F430, Maserati GT)
27 000 Kč
Sportovní vůz
(Lamborghini, Porche Panamera)
32 000 Kč
Limuzína
(Rolls Royce, Bentley)
38 000 Kč

Ceny jsou uvedeny v konečné výši bez ohledu na stav obtížnosti.