O nás


Detailing musí být radost.
A naše firma byla založena z prostého důvodu.
Chtěli jsme mít svou práci koníčkem.

Prvotní dlouhodobá myšlenka k založení firmy vysela ve vzduchu jako přání upřednostit své záliby v oblasti, která nás fascinuje. Obyčejné čištění vozů je uklidový obor, ale profesionální detailing je rozmanitá věda určena jen nadšencům s výraznými sklony k perfekcionismu. Bez toho by se práce tvořila jen ztěží. Věnujeme se krásnému svobodnému povolání na čerstvém vzduchu s příjemnými lidmi a překvapení v očích majitelů je vždy největší odměnou.

Jiná dimenze v péči automobilového světa...


Název "detailing" se stal oblíbeným přívlastkem firem zabývajících se čištěním aut. Věříme, že většinou právem. Detailing neznamená ale jen povrchová čištění, nebo ošetřování vozu, aby vše jen ,,na první pohled" vypadalo čisté a nové. Umění je dát si záležet i na takových úkonech, kterých by si zákazník ani nevšiml a pokud je péče tvořena jen na pohled, nemůže být o detailingu řeč. Komplexní ošetření vozu by mělo dlouhodobě sloužit jako měkká peřinka, která bude vůz ochraňovat v nepříznivých podmínkách.

Detailing vyžaduje vzdělání, znalost jednotlivých materiálů, jejich vlastností, složení autokosmetiky, znalost postupů a přísné dodržování zásad.
Při takové práci se dostáváte do míst, kam oko nedohlédne, silná slova nepomůžou a musíte se smířit s tím, že rozebrat celé auto pro dokonalou práci také není řešení.

Na počátku podnikání při absolvování drahých škol a kurzů ze světoznámé oblasti detailingu jsme očekávali profesionální postoj, rady a znalosti. Spolu se znalostmi jsme zároveň slýchali na čem hlavně ušetřit, co by jsme měli dodržovat, ale nemusíme, protože to zákazník prvním pohledem nepozná.

Už takto začínající podnikatel se učí klamům. A proto my svou práci nadále vedeme prostřednictvím vlastních poznatků, zkušeností a svědomí.